همایش خوردگی در محیط‌های دریایی و پوشش های سطحی - تاریخ20 و 21 اردیبهشت

اولین همایش خوردگی در محیط های دریایی و پوشش های سطحی توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر و همکاری انجمن خوردگی ایران برگزار می شود.
با توجه به خسارات های هنگفت کشور در زمینه خوردگی که هزینه ای معادل 18000 میلیارد تومان سالانه را به خود اختصاص می دهد، این همایش اطلاعات عملی و ارائه آخرین دستاوردها و راهکارهای علمی در این خصوص را به شرکت کنندگان و صاحبان صنایع ارائه می نماید. در این کنفرانس سخنرانان دانشگاهی و صاحب نظران در حوزه مهندسی خوردگی به ارائه مطالب علمی خود خواهند پرداخت. این کنفرانس در محورهای مختلف از جمله: خوردگی سازه های بتنی، خوردگی سازه‌های فلزی، خوردگی در محیط‌های دریایی، پوششهای مقام در برابر خوردگی، نانو پوششهای مقاوم در برابر خوردگی، جدایش کاتدیک، اثرات خوردگی در نیروگاهها و سکوها و شناورهای دریایی، اثرات خوردگی در پالایشگاهها و اثرات خوردگی در مجتمع های پتروشیمی را به علاقه‌مندان این حوزه اطلاع رسانی خواهد نمود.
این کنفرانس با توجه به محیط خاص دریایی منطقه هرمزگان از اهمیت خاصی برخوردار است و مشکلات خوردگی در این مناطق را به صورت جدی مورد بحث و ارزیابی قرار خواهد داد. این همایش با حمایت معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو کشور برگزار وضرورت شناخت و جلوگیری از خوردگی سازه های بتنی و فلزی که در معرض محیط های خورنده واقع می شوند را مورد توجه قرار می‌دهد. این کنفرانس به مدت 2 روز در تاریخ20 و 21 اردیبهشت ماه (چهارشنبه و پنجشنبه) در واحد بندر عباس دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود. ریاست همایش فوق جناب آقای دکتر رهایی ریاست دانشگاه صنعتی امیر کبیر ودبیر علمی این همایش آقای دکتر محمدزاده عطار و دبیر کمیته اجرایی آقای دکتر خدمتی می‌باشند.

فرم ثبت نام همایش خوردگی در محیط های دریایی و پوشش های سطحی

خوردگی در محیط های دریایی و پوشش های سطحی

/ 0 نظر / 3 بازدید